لویترا داروی محرک قوای جنسی

/, سلامت جنسی/لویترا داروی محرک قوای جنسی

لویترا داروی محرک قوای جنسی

لویترا

لویترا یا وردنافیل

وردنافیل با نام تجاری لویترا شناخته می شود، یک نسخه تجویزی هست که رفتارهای ناکارآمد اختلال جنسی و زودانزالی رو برطرف میکنه.لویترا عضلات را در دیواره عروق خونی پیدا می کند و جریان خون را به مناطق خاص بدن افزایش می دهد.لویترا برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) استفاده می شود.ممکن است برای مقاصد مورد استفاده در این راهنمای دارو استفاده شود.اختلال جنسی زمانی که یک مرد قادر به کنترل هیجان جنسی خود نیست معمولا اتفاق می افته به این دلیل که شریان هایی که خون را به آلت تناسلی انتقال میدن بسیار محدود هستند.وردنافیل سرع جریان خون رو به آلت تناسلی افزایش میده.عمل آن شبیه سیلدنافیل یا ویاگرا است، اما ویاگرا بین 2 تا 4 ساعت طول می کشد، در حالی که لویترا 4 ساعت طول می کشد.

طریقه ی تاثیرگزاری لویترا به چه شکل انجام میگیرد

همانطور که خون در آلت تناسلی تجمع می یابد، نتیجه نعوظ است.وردنافیل متعلق به یک دسته از داروهایی که مهار کننده های فسفودی استراز نوع 5 (PDE5) هستند. یک مهار کننده PDE5 متوقف می شود از PDE5 از محدود کردن شریان ها جلوگیری میکنه.با آرام کردن  شریان ها، وردا نافیل موجب افزایش جریان خون در هنگام رابطه میشود .عنصر فعال در زنجیره ای از واکنش های داخل آلت تناسلی در طول تحریک کار می کند.هنگامی که یک مرد از نظر جنسی تحریک می شود، اکسید نیتریک به آلت تناسلی خود آزاد می شود، و این موجب زنجیره ای از واکنش ها می شود.  انقباض رگ های خونی که خون رو به  آلت تناسلی منتقل میکنه رو لویترا تنظیم می کند. واکنش شیمیایی باعث ایجاد عروق هایی می شود که آلت تناسلی را تحریک می کنند،توسط این دارو کنترل می شوند.

دوز و مصرف

وردنافیل در قرصهای 2.5 میلی گرم (میلی گرم)، 5 میلی گرم، 10 میلی گرم و 20 میلی گرم در دسترس است. دوز اول معمولا 10 میلی گرم است.بیش از یک قرص در 24 ساعت نباید مصرف شود.دوز 10 میلی گرم ودناظفیل تقریبا برابر با 50 میلی گرم سیلدنافیل یا ویاگرا است. این به این دلیل است که ترکیب شیمیایی وارناظفیل از سیلدنافیل متفاوت است.وردنافیل 25 تا 60 دقیقه قبل از رابطه جنسی گرفته شده است. اثر تا 5 ساعت طول می کشد. حداکثر یک قرص را می توان هر 24 ساعت استفاده کرد.قرص اسپری قابل دفع باید قبل از بلعیدن به زبان قبل از آن حل شود. آنها نباید با هر نوع نوشیدنی مصرف شوند.این دارو کار نخواهد کرد، مگر آنکه از نظر جنسی تحریک نشود، بنابراین پیشگویی معمولا ضروری است.وردنافیل را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد، اما نوشیدن الکل توصیه نمی شود، زیرا احتمال بروز نعوظ را کاهش می دهد. الکل همچنین می تواند خطر عوارض جانبی را افزایش دهد.

انتخاب بین ویاگرا، سیالیس و لویترا

همانطور که با تمام داروها، در هنگام استفاده از وارنایفیل، اثرات نامطلوب و تعاملات ممکن است رخ دهد.

یکی از 10 مرد، سردرد را تجربه خواهد کرد.

سایر عوارض جانبی رایج عبارتند از:

   – گرفتگی یا آبریزش بینی

   – ناراحتی معده

   – سرگیجه

   – سوزش

   –  زنگ زدن در گوش یا کاهش شنوایی ناگهانی

   – ضربان قلب نامنظم

   – تورم در مچ پا، دست یا پا

   – دشواری تنفس

   – درد قفسه سینه

به ندرت ممکن است یک واکنش آلرژیک اتفاق بیفته. این می تواند به کندو، تنفس و تورم صورت، زبان و گلو منجر شود. این می تواند به شوک منجر شود و می تواند مرگبار باشد. اگر این علائم ظاهر شود، باید به عنوان یک اورژانس پزشکی درمان شود.

پرایپیسم

عوارض جانبی بسیار نادر ممکن است شامل پریپیسم باشد، زمانی که نعوظ طولانی تر از 4 ساعت طول می کشد. این می تواند آلت تناسلی را آسیب برساند. اگر نعوظ طولانی مدت طول بکشد، فرد باید به پزشک توجه کند.

اختلالات بصری

اختلالات بینایی ممکن است اتفاق بیفتد زمانی که فشار خون در چشم کاهش می یابد. فرد ممکن است یک رنگ آبی را به اشیا نشان دهد و ممکن است تمایز بین رنگ سبز و آبی مشکل باشد.به ندرت ممکن است یک یا دو چشم در ناحیه بینایی وجود داشته باشد. این می تواند وضعیت قلب، یک مشکل چشم موجود، کلسترول بالا، دیابت یا فشار خون بالا را نشان دهد.اگر هر گونه ناگهانی از بین رفتن دید، فرد باید مصرف دارو را قطع کند و بلافاصله به پزشکی کمک کند.

بیشتر درباره ی این دارو بدانید

-مصرف Levitra با برخی داروهای دیگر می تواند باعث کاهش ناگهانی و شدید فشار خون شود. اگر قرص ضدبارداری یا قرص ضد بارداری (آدامپاس) یا داروهای نیترات مانند نیتروگلیسیرین را مصرف نکنید، از آن استفاده نکنید.

– اگر شما همچنین از داروهای نیترات برای درد قفسه سینه یا مشکلات قلبی استفاده می کنید، از جمله نیتروگلیسیرین، ایزوسوربید دینیترات، ایزوسوربید مونونیترات و بعضی از داروهای تسکین دهنده مانند “پاپرز” استفاده نکنید. مصرف Levitra با یک دارو نیترات باعث کاهش ناگهانی و شدید فشار خون می شود.

-اگر نعوظ شما دردناک باشد یا طولانی تر از 4 ساعت طول بکشد، با پزشک خود مشورت کنید یا به پزشک مراجعه کنید. نعوظ طولانی مدت (پریاپیسم) می تواند به آلت تناسلی آسیب برساند.

-در صورت از دست رفتن ناگهانی دید، از لویترا استفاده نکنید و به کمک اورژانسی کمک کنید.

-در طول فعالیت جنسی، اگر دچار سرگیجه یا تهوع شدید یا درد، بیحسی یا سوزش در قفسه سینه، دستها، گردن یا فک شود، متوقف شوید و از پزشک خود مطلع شوید. شما می توانید یک عارضه جانبی جدی داشته باشید.

قبل از مصرف این دارو

-شما باید از لویترا استفاده نکنید اگر شما آلرژی به وارنادفیل دارید یا اگر داروهای دیگری برای درمان فشار خون شریانی ریوی مثل riociguat (Adempas) مصرف کنید.

– برای مردان کمتر از 18 ساله تایید نشده است.

   – بیماری قلب، مشکلات ریتم قلب

   – حمله قلبی، سکته مغزی یا نارسایی احتقانی قلب؛

   -سندرم QT طولانی (در شما یا یکی از اعضای خانواده)؛

   – فشار خون بالا یا پایین؛

    -تشنج

  –  بیماری کبد، بیماری کلیوی (یا اگر شما دیالیز هستید)؛

  –  یک اختلال در سلول های خونی مانند کمخونی سلول داسی شکل، چندین میلوما یا لوسمی؛

   – اختلال خونریزی مانند هموفیلی؛

  –  زخم معده؛

   – مشکلات شنوایی یا بینایی، از دست دادن بینایی؛

  –  اختلال چشم مانند شبکیه رنگدانه (یک وضعیت ارثی چشم)؛

  –  ناتوانی فیزیکی آلت تناسلی

لویترا می تواند جریان خون را به عصب بینایی چشم کاهش دهد، ناشی از از دست دادن ناگهانی دید. این در تعداد کمی از افراد اتفاق افتاده است که اکثر آنها هم بیماری قلبی، دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا یا مشکلات خاصی از قبیل چشم و همچنین افرادی که سیگار یا بیش از 50 سال داشتند، وجود داشت. معلوم نیست که آیا ورددنافیل عامل اصلی از بین رفتن بینایی است یا خیر.گرچه لویترا در زنان مورد استفاده قرار نمی گیرد، انتظار نمی رود این دارو برای نوزاد نارسائی مضر باشد و شناخته شده نیست که آیا خوراک شیر مادر یا شیر مادر شیرده یا ممکن است به یک کودک پرستار آسیب برساند.

چگونه باید لویترا را تهیه کرد؟

 تمام دستورالعمل ها را روی برچسب تجویزی خود مطالعه کنید و تمام راهنماهای دارویی یا ورق های دستورالعمل را بخوانید.قرص را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد.Levitra تنها در صورت نیاز، حدود 60 دقیقه قبل از فعالیت جنسی گرفته می شود. این دارو وقتی که تحریک جنسی رخ می دهد، می تواند به نعوظ کمک کند. یک نعوظ فقط با مصرف یک قرص ایجاد نمی شود.اگر نعوظ شما دردناک باشد یا طولانی تر از 4 ساعت طول بکشد، با پزشک خود مشورت کنید یا به پزشک مراجعه کنید. نعوظ طولانی مدت (پریاپیسم) می تواند به آلت تناسلی آسیب برساند.استاکسین (تکه های فروپاشی قرنیه) باید به جای لویترا (قرص های خوراکی وردا و عوارض) استفاده نشود. از خطاهای دارو استفاده کنید، فقط با استفاده از فرم و قدرت مورد نیاز پزشک خود.در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود.اگر شما مراقبت های پزشکی برای مشکلات قلب دریافت می کنید، هنگامی که آخرین بار vardenafil را در نظر گرفتید، مراقبین خود را بگوئید.

مصرف روزانه بزرگسالان برای اختلال نعوظ:

دوز اولیه: 10 میلی گرم خوراکی یکبار در روز، به صورت تقریبی 60 دقیقه قبل از فعالیت جنسی.

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

طراحی سایت