ویاگرا قرص تاخیری مردانه

/, زندگی بهتر, سلامت جنسی/ویاگرا قرص تاخیری مردانه

ویاگرا قرص تاخیری مردانه

ویاگرا

ویاگرا چیست؟

ویاگرا در ابتدا برای کمک به کاهش فشار خون طراحی شده بود اما در حال حاضر به طور معمول برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود.ویاگرا نام تجاری سیلدنافیل سیترات به شمار میاد و برای درمان اختلال نعوظ و فشار خون شریانی ریوی مورد استفاده قرار می گیره به عبارت دیگه،افرادی که در رابطه ی جنسی دچار اختلال نزدیکی جنسی هستند و قدرت کنترل هیجانات جنسی تا انتهای نزدیکی ندارند.در صورت تحریک جنسی فرد ویاگرا به تنظیم زمان و کنترل میل جنسی کمک میکنه.وقتی که تحریک جنسی اتفاق میفته، نیتریک اکسید از طریق سیستم عصبی در بافت نعوظ آلت تناسلی آزاد میشه. اکسید نیتریک آنزیمی روتولید می کنه که منوفسفره گوانوزین سیکلر رو حاصل میشه. این  باعث انقباض شریان ها در آلت تناسلی میشه، به طوری که سرخرگ ها و بافت نعوظ با خون پر میشن. ویاگرا از تخریب cGMP جلوگیری می کنه، بنابراین جریان خون و نعوظ می تونه ادامه پیدا کنه.

عوارض جانبی این قرص

با توجه به نتایج آزمایش های بالینی، شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از:

-سردرد

-گرفتگی بینی

-اختلال بینایی

-فتوفوبیا (حساسیت به نور)

-دیسپپسی (سوء هاضمه)

-کمتر رایج، برخی از کاربران سینوپسی را تجربه کرده اند، جایی که همه چیز ظاهرا آبی رنگ آبی دارد.

-در موارد بسیار نادر، استفاده از ویاگرا می تواند منجر به عصب بینایی عصبی بینایی عصب بینایی قدامي یا آسیب به عصب بینایی شود.

سایر عوارض جانبی بالقوه عبارتند از:

-نادر، پریپیسم، نعوظ دردناک و طولانی مدت

-حمله قلبی

-افت شنوایی ناگهانی

-افزایش فشار داخل چشم

-آریتمی های شکمی

-از سال 2007، نشانه گذاری ویاگرا در آمریکا هشدار خطر بالقوه از دست دادن ناگهانی شنوایی روحادث شده است.

-ویاگرا میتونه خون رو به عصب بینایی کاهش بده، باعث ایجاد ناگهانی دیدگی بینایی بشه. این عوارض جانبی بسیار نادر اتفاق میفته . به طور عمده در افراد مبتلا به بیماری های قلبی، فشار خون بالا، دیابت، کلسترول بالا، و یا مشکلات چشم قبل از ازدواج. هیچ کس واقعا نمی داند که آیا از دست دادن چشم توسط ویاگرا ایجاد شده است.

باید ها و نباید های این قرص

افراد مبتلا به اچ آی وی که از مهارکننده های پروتئاز استفاده می کنند، باید با استفاده از ویاگرا با پزشکان خود بحث کنند، زیرا مهار کننده های پروتئاز احتمال و شدت عوارض جانبی را افزایش میده. کارشناسان می گویند که این افراد باید بیش از 25 میلی گرم (میلی گرم) و نه بیشتر از هر 48 ساعت استفاده کنند.اگر فرد در حال مصرف آلفا-مسدود کننده ها باشد، باید اطمینان داشته باشند که حداقل 4 ساعت قبل یا بعد از مصرف ویاگرا برای جلوگیری از فشار خون خطرناک پایین آمده باشند.

نباید از ویاگرا درین شرایط استفاده کرد

-اونهایی که اهداکنندگان اکسید نیتریک، نیترات و نیتریتهای آلی هستند

-مردان توصیه می شود که از عادت جنسی به علت عوامل خطر قلبی عروقی خودداری کنند

-افراد مبتلا به اختلال شدید کبدی

-افراد مبتلا به بیماری کلیوی

-افراد دارای فشار خون پایین (افت فشار خون)

-کسانی که اخیرا حمله قلبی یا سکته مغزی داشته اند

-افراد مبتلا به اختلالات دژنراسیون شبکیه ارثی

-تحقیقات جدید نشان داده که یک داروی محبوب برای اختلال نعوظ ممکنه خطر لخته شدن خون بعد از پیوند استنت را کاهش بده.

مصرف بیش از حد ویاگرا

-مصرف بیش از حد ویاگرا می تواند جدی باشد، اگرچه مرگ ناچیز است.

-اگر دارو برای اختلال نعوظ یا پرفشاری خون شریانی ریوی مصرف شود، دوز آن متفاوت خواهد بود.

-مصرف بیش از اندازه ویاگرا می تواند جدی باشد. اگر فکر می کنید بیش از دوز استاندارد دارید، با یک پزشک یا مرکز کنترل سمی تماس بگیرید.

-یکی از عوارض جانبی رایج، بینایی غیر طبیعی است. این شامل چشم تار، حساسیت به نور و / یا رنگ آبی سبز به دید بیمار به نام سینوپسی است. دوزهای بالاتر باعث افزایش احتمال بیمار شدن بینایی غیر طبیعی می شود

علائم تجویز ممکن است شامل موارد زیر باشد:

-استفراغ

-بینایی تیره و بینش متمایل شده است

 – تورم در عصب بینایی

-نوروپاتی بینی – آسیب به عصب بینایی

-تاکیکاردی (افزایش ضربان قلب)

-پرایپیسم طولانی مدت

-کوری

-رابدومیولیز – شکستگی عضلات

-اسهال

-مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد نادر است اما ممکنه

نحوه ی ارائه این دارو

-برای اختلال نعوظ، ویاگرا به صورت قرص آبی، قرص الماس در دوزهای 25، 50 یا 100 میلی گرم می آید.

-فرد حداکثر یک قرص را در یک دوره 24 ساعته، 30 دقیقه تا 1 ساعت قبل از رابطه جنسی می گیرد.

-پلاسما برای فشار خون شریانی ریوی، وایاگرا در قرص های سفید، قرمز، قرص های فیلم دار قرار می گیرد. مردم یک قرص 20 میلی گرمی Revatio را سه بار در روز مصرف می کنند.

طریقه ی مصرف این دارو

تمام اشکال دارو به عنوان قرص های خوراکی جامد در دوزهای بین 25 تا 100 میلی گرم فروخته میشه. برای درمان فشار خون بالا، قرص ها نیز در دوز 20 میلی گرم می آیند.دوز تجویز شده توسط پزشک، سن بیمار، علت اصلی ناتوانی جنسی و عملکرد کلیه آنها را در نظر می گیره.وقتی که برای درمان اختلال نعوظ استفاده میشه، بیماران به منظور مصرف دارو یک بار در روز، 30 دقیقه تا یک ساعت قبل از فعالیت جنسی خود استفاده می کنند. اگر با مواد غذایی مصرف بشه، اثرات این دارو بیشتر طول می کشه.

ویاگرا تقلبی

ویاگرا یکی از داروهای تقلبی در جهان محسوب میشه. به دلیل تجدید نظر گسترده اش، خیلی از بیماران سعی در خرید اون بدون نسخه دارند.خطرات متعدد در گرفتن ویاگرا تقلبی وجود داره. قرص های جعلی می توانند بدون ویاگرا و یا بیش از حد ویاگرا داشته باشند. گزارش هایی هم وجود داره که قرص های جعلی حاوی جوهر پرینتر آبی هستند به آنها که ویاگرا واقعی نگاه می کنند – مواد مخدر غیر مجاز مانند آمفتامین و سایر داروهای غیر مرتبط مانند آنتی بیوتیک مترونیدازول ممکنه ازین قبیل باشند. و در نهایت، ویاگرا تنها به عنوان قرص جامد عرضه میشه. قرص های شما تقلبی هستند اگه قرص های نرم، قرص های ژل یا قرص های جوش داده شده را تهیه کنید.بعد، نگاهی بیندازید که آیا قرص ها صاف هستند. قرص های خفیف یا قرص علائم داروهای جعلی هستند ویاگرا در بسته های چهارگوش عرضه می شود. اگر نوار شما بیش از چهار قرص داشته باشد، تقلبیست.

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

طراحی سایت